• Programma

  • Programma

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdStatusDetails
    za 30-mrt. 10:30regulierDe Valk JO11-2 - Gestel JO11-2Te spelen
    za 30-mrt. 10:45regulierFC Eindhoven AV JO13-4 - Gestel JO13-1Te spelen
    za 30-mrt. 14:30regulierDOSL JO19-1 - Gestel JO19-1Te spelen
    zo 31-mrt. 10:00regulierGestel 3 - De Valk 4Te spelen
    zo 31-mrt. 14:30regulierGestel 1 - Braakhuizen 1Te spelen
    za 06-apr. 09:15regulierBrabantia JO9-4 - Gestel JO9-1Te spelen
    za 06-apr. 09:15regulierGestel JO9-3 - RPC JO9-2Te spelen
    za 06-apr. 09:15regulierGestel JO9-2 - Nieuw Woensel JO9-1Te spelen
    za 06-apr. 10:30regulierGestel JO11-1 - Bladella JO11-2Te spelen
    za 06-apr. 10:30regulierGestel JO11-2 - ST DEES/Vessem JO11-3Te spelen
    za 06-apr. 11:30regulierRood Wit'67/Plus JO13-1 - Gestel JO13-1Te spelen
    za 06-apr. 11:30regulierRKSV Heeze JO12-2G - Gestel JO12-1Te spelen
    za 06-apr. 13:30regulierGestel JO19-1 - FC Eindhoven AV JO19-1Te spelen
    za 06-apr. 15:00regulierBrabantia VE1 - Gestel VE1Te spelen
    zo 07-apr. 10:00regulierGestel 3 - SV Valkenswaard 4Te spelen
    zo 07-apr. 10:00regulierGestel 5 - DBS 5Te spelen
    zo 07-apr. 11:00regulierBraakhuizen 2 - Gestel 2Te spelen
    zo 07-apr. 12:00regulierRKSV Nuenen 8 - Gestel 4Te spelen
    zo 07-apr. 14:30regulierBraakhuizen 1 - Gestel 1Te spelen
    wo 10-apr. 18:30regulierUNA JO11-4G - Gestel JO11-2Te spelen
    wo 10-apr. 18:30regulierReusel Sport/CoTrans JO11-2 - Gestel JO11-1Te spelen
    do 11-apr. 19:30regulierBladella 1 - Gestel 1Te spelen
    za 13-apr. 09:00regulierGeldrop JO9-4 - Gestel JO9-3Te spelen
    za 13-apr. 09:00regulierDBS JO9-9 - Gestel JO9-2Te spelen
    za 13-apr. 09:15regulierGestel JO9-1 - SV Unitas'59 JO9-5Te spelen
    za 13-apr. 10:00regulierSV Valkenswaard JO11-3 - Gestel JO11-2Te spelen
    za 13-apr. 10:30regulierBeerse Boys JO11-2G - Gestel JO11-1Te spelen
    za 13-apr. 10:30regulierGestel JO12-1 - Brabantia JO12-3Te spelen
    za 13-apr. 12:00regulierGestel JO13-1 - UNA JO13-3GTe spelen
    za 13-apr. 14:30regulierRPC JO19-2 - Gestel JO19-1Te spelen
    zo 14-apr. 12:00regulierSV Budel 3 - Gestel 3Te spelen
    zo 14-apr. 12:00regulierSV Valkenswaard 8 - Gestel 5Te spelen
    zo 14-apr. 12:00regulierGestel 2 - Dommelen 2Te spelen
    zo 14-apr. 12:00regulierGestel 4 - WODAN 9Te spelen
    zo 14-apr. 14:30regulierGestel 1 - Wilhelmina'08 1Te spelen
    wo 17-apr. 18:30regulierGestel JO11-2 - Hapert JO11-2Te spelen
    ma 22-apr. 14:30regulierMarvilde - Gestel 1Te spelen