• Programma

  • Programma

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdStatusDetails
    za 29-feb. 09:15bekerGestel JO9-1 - EMK JO9-2Te spelen
    za 29-feb. 10:00regulierWaalre JO11-1 - Gestel JO11-1Te spelen
    za 29-feb. 10:30bekerGestel JO10-1G - ST Casteren / Netersel JO10-1Te spelen
    za 29-feb. 12:00bekerGestel JO14-1G - ST VIOS'38/Toxandria JO14-1Te spelen
    zo 01-mrt. 11:00regulierPSV 3 - Gestel 4Te spelen
    zo 01-mrt. 11:00regulierDommelen 3 - Gestel 3Te spelen
    zo 01-mrt. 11:30regulierSteensel 2 - Gestel 2Te spelen
    zo 01-mrt. 14:30regulierWilhelmina Boys 1 - Gestel 1Te spelen
    za 07-mrt. 09:00regulierMarvilde JO9-2 - Gestel JO9-2Te spelen
    za 07-mrt. 09:00regulierDBS JO12-3 - Gestel JO12-2GTe spelen
    za 07-mrt. 09:15regulierGestel JO9-1 - FC Eindhoven AV JO9-2GTe spelen
    za 07-mrt. 10:30regulierGestel JO10-1G - DBS JO10-5Te spelen
    za 07-mrt. 10:30regulierGestel JO11-1 - EFC JO11-4GTe spelen
    za 07-mrt. 11:30regulierDOSKO'32 JO12-1G - Gestel JO12-1Te spelen
    za 07-mrt. 12:00regulierGestel JO14-1G - ST RKDSV/EDN '56 JO14-1Te spelen
    za 07-mrt. 17:00regulierRKVVO VE1 - Gestel VE1Te spelen
    zo 08-mrt. 10:00regulierGestel 3 - Hoogeloon 3Te spelen
    zo 08-mrt. 10:00regulierGestel 7 - SBC 13Te spelen
    zo 08-mrt. 10:00regulierGestel 6 - RPC 8Te spelen
    zo 08-mrt. 10:00regulierReusel Sport/CoTrans 3 - Gestel 2Te spelen
    zo 08-mrt. 11:00regulierRKGSV 3 - Gestel 5Te spelen
    zo 08-mrt. 14:30regulierPSV 1 - Gestel 1Te spelen
    za 14-mrt. 08:45regulierSV Unitas'59 JO9-4 - Gestel JO9-1Te spelen
    za 14-mrt. 09:15regulierGestel JO9-2 - RPC JO9-3Te spelen
    za 14-mrt. 10:00regulierWaalre JO10-1 - Gestel JO10-1GTe spelen
    za 14-mrt. 10:00regulierDommelen JO11-3 - Gestel JO11-1Te spelen
    za 14-mrt. 10:30regulierGestel JO12-2G - WODAN JO12-3Te spelen
    za 14-mrt. 10:30regulierDe Valk JO12-1 - Gestel JO12-1Te spelen
    za 14-mrt. 12:00regulierGestel JO14-1G - Jong Brabant JO14-2Te spelen
    za 14-mrt. 16:45regulierGestel VE1 - Woenselse Boys VE1Te spelen
    zo 15-mrt. 10:00regulierRKSV Heeze 9 - Gestel 7Te spelen
    zo 15-mrt. 11:00regulierDOSKO'32 3 - Gestel 3Te spelen
    zo 15-mrt. 12:00regulierGestel 2 - Marvilde 2Te spelen
    zo 15-mrt. 12:00regulierGestel 5 - Pusphaira 8Te spelen
    zo 15-mrt. 14:00regulierGestel 4 - PSV 3Te spelen
    zo 15-mrt. 14:00regulierHSE 3 - Gestel 6Te spelen
    zo 15-mrt. 14:30regulierGestel 1 - SBC 1Te spelen
    za 21-mrt. 16:15regulierRKSV Nuenen VE2 - Gestel VE1Te spelen
    zo 22-mrt. 10:00regulierGestel 7 - Braakhuizen 9Te spelen
    zo 22-mrt. 10:00regulierGestel 6 - Tongelre 4Te spelen
    zo 22-mrt. 12:00regulierGestel 3 - DBS 5Te spelen
    zo 22-mrt. 14:00regulierDOSL 7 - Gestel 5Te spelen
    zo 22-mrt. 14:30regulierTivoli 1 - Gestel 1Te spelen
    zo 22-mrt. 14:30regulierWoenselse Boys 4 - Gestel 4Te spelen