• Programma

  • Programma

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdStatusDetails
    zo 19-sep. 12:00bekerUNA 5 - Gestel 3Te spelen
    zo 19-sep. 14:30bekerKnegselse Boys 1 - Gestel 1Te spelen
    za 25-sep. 10:00regulierRKVVO JO8-6 - Gestel JO8-1JMTe spelen
    za 25-sep. 10:30regulierGestel JO11-1 - RKVVO JO11-3Te spelen
    za 25-sep. 10:30regulierDBS JO12-2 - Gestel JO12-1Te spelen
    za 25-sep. 11:00regulierDOSL JO10-2 - Gestel JO10-1JMTe spelen
    za 25-sep. 13:00regulierRKVVO JO14-2 - Gestel JO14-1Te spelen
    zo 26-sep. 10:00regulierGestel 2 - SBC 4Te spelen
    zo 26-sep. 10:30regulierDBS 8 - Gestel 6Te spelen
    zo 26-sep. 13:00regulierGestel 3 - Braakhuizen 3Te spelen
    zo 26-sep. 14:30regulierNijnsel/TVE Reclame 1 - Gestel 1Te spelen
    zo 26-sep. 14:30regulierWoenselse Boys 8 - Gestel 5Te spelen
    za 02-okt. 09:30regulierGestel JO8-1JM - SV Unitas'59 JO8-3Te spelen
    za 02-okt. 10:15regulierRPC JO11-3 - Gestel JO11-1Te spelen
    za 02-okt. 10:30regulierGestel JO12-1 - FC Eindhoven AV JO12-4Te spelen
    za 02-okt. 11:30regulierRPC JO10-4 - Gestel JO10-1JMTe spelen
    za 02-okt. 13:00regulierGestel JO14-1 - Reusel Sport/CoTrans JO14-1Te spelen
    zo 03-okt. 11:00regulierGestel 6 - Woenselse Boys 10Te spelen
    zo 03-okt. 12:00regulierGestel 5 - Nieuw Woensel 4Te spelen
    zo 03-okt. 12:00regulierRPC 4 - Gestel 3Te spelen
    zo 03-okt. 12:00regulierUNA 5 - Gestel 2Te spelen
    zo 03-okt. 14:30regulierGestel 1 - Wilhelmina Boys 1Te spelen
    za 09-okt. 09:30regulierGestel JO10-1JM - Brabantia JO10-4Te spelen
    za 09-okt. 10:00regulierWoenselse Boys JO12-2 - Gestel JO12-1Te spelen
    za 09-okt. 10:15regulierFC Eindhoven AV JO8-6JM - Gestel JO8-1JMTe spelen
    za 09-okt. 10:30regulierGestel JO11-1 - Waalre JO11-2Te spelen
    za 09-okt. 13:00regulierGestel JO14-1 - ZSC JO14-1JMTe spelen
    zo 10-okt. 10:00regulierGestel 2 - Woenselse Boys 4Te spelen
    zo 10-okt. 10:00regulierFC Eindhoven AV 7 - Gestel 6Te spelen
    zo 10-okt. 12:00regulierAcht 5 - Gestel 5Te spelen
    zo 10-okt. 13:00regulierGestel 3 - RKSV Nuenen 6Te spelen
    zo 10-okt. 14:30regulierReusel Sport/CoTrans 1 - Gestel 1Te spelen
    za 16-okt. 09:00regulierDBS JO11-4 - Gestel JO11-1Te spelen
    za 16-okt. 09:30regulierGestel JO8-1JM - SV Tongelre JO8-2JMTe spelen
    za 16-okt. 10:30regulierGestel JO12-1 - Brabantia JO12-4Te spelen
    za 16-okt. 10:30regulierSV Tongelre JO10-1JM - Gestel JO10-1JMTe spelen
    za 16-okt. 11:30regulierMarvilde JO14-2 - Gestel JO14-1Te spelen
    zo 17-okt. 11:00regulierGestel 6 - Pusphaira 12Te spelen
    zo 17-okt. 12:00regulierGestel 5 - FC Eindhoven AV 6Te spelen
    zo 17-okt. 12:00regulierSV Unitas'59 6 - Gestel 2Te spelen
    zo 17-okt. 14:30regulierGestel 1 - SV Unitas'59 1Te spelen
    zo 17-okt. 14:30regulierWoenselse Boys 5 - Gestel 3Te spelen