• Gestel JO19-1

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Aljammal, AboodTeamspelerDoelverdediger
    Boogaard, Mark vdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Bouabdellah, MountasarTeamspelerVerdediger
    Demerci, RahmiTeamspelerVerdediger
    El Alami, IliasTeamspelerVerdediger
    Gunuc, AtahanTeamspelerVerdediger
    Haddaoui, AbelkarimTeamspelerMiddenvelder
    Hapert, Simon vanOverige stafTeammanager
    Ieronymakis, AntoniOverige stafTeammanager
    Klinken, Jason vanTeamspelerAanvaller
    Souidi, MouratTeamspelerMiddenvelder
    Wattel, RobinTeamspelerVerdediger
    Zwennicker, RobbyOverige stafTeammanager
    Zwennicker, RobbyTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag 19:30 - 21:00 Veld 1
    Woensdag 19:30 - 21:00 Veld 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 okt. 14:45OJC ROSMALEN JO19-3 - Gestel JO19-1Sportpark De Groote Wielen
    27 okt. 14:45Best Vooruit JO19-2 - Gestel JO19-1Sportpark De Leemkuilen
    3 nov. 13:30Gestel JO19-1 - ST RKDSV / EDN'56 JO19-1Sportpark Dommeldal
    10 nov. 16:15SJO Juventud JO19-1 - Gestel JO19-1Sportpark De Koppel
    17 nov. 13:30Gestel JO19-1 - Woenselse Boys JO19-1Sportpark Dommeldal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 okt.DOSL JO19-1 - Gestel JO19-11 - 5
    13 okt.Gestel JO19-1 - Acht JO19-14 - 2
    17 okt.Gestel JO19-1 - Beerse Boys JO19-14 - 5
  • Poulestanden Gestel JO19-1 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gestel JO19-14301161069
    2Beerse Boys JO19-1430115969
    3Acht JO19-142119907
    4ST RKDSV / EDN'56 JO19-142111112-17
    5Best Vooruit JO19-2220010286
    6Marvilde JO19-14202111016
    7SJO Juventud JO19-131119634
    8Woenselse Boys JO19-131113304
    9Hapert JO19-131028713
    10DOSL JO19-14103914-53
    11WODAN JO19-24103314-113
    12Spoordonkse Boys JO19-13003412-80

    Poulestanden Gestel JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Marvilde JO19-23300192179
    2Gestel JO19-132011011-16
    3DOSL JO19-1310247-33
    4TSV Gudok JO19-23003417-130

    Poulestanden Gestel JO19-1 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gestel JO19-100000000
    2OJC ROSMALEN JO19-300000000
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.