• Gestel JO13-1

    Gestel JO13-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    WSC JO13-1

    VS

    Gestel JO13-1

    20 april 202410:00 uur
    Sportpark Eikendonk veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 10:00WSC JO13-1 - Gestel JO13-1Sportpark Eikendonk
    11 mei. 10:15FC Eindhoven AV JO13-1 - Gestel JO13-1Sportpark Genneperparken
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baatsen, TedOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Scholten, FrankTechnische stafTrainer/coach
    Smits, MennoTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Wildenberg, Maurice van denOverige stafTeammanager
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.JO13-1 - Brabantia JO13-1JM5 - 0
    6 apr.Sarto JO13-1 - JO13-10 - 3
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 18:30 - 20:00 1 volgt
    Woensdag 18:30 - 20:00 1 volgt
    Donderdag 18:30 - 20:00 3 volgt
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Gestel JO13-1

    0363 Onder 13 (2e fase A-cat)

    4,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,57

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Poulestanden Gestel JO13-1 ( Divisie 4 E )

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1WSC JO13-188001824
    2Rhode/VSB JO13-19603518
    3Gestel JO13-185122216
    4JVC Cuijk JO13-1JM8503615
    5Brabantia JO13-1JM8503115
    6Geldrop JO13-18323-111
    7FC Eindhoven AV JO13-18305-119
    8Emplina JO13-18224-98
    9Nivo Sparta JO13-17214-37
    10Sarto JO13-18215-47
    11ST Volharding/Sambeek JO13-1JM8215-77
    12VOAB JO13-18107-173

    Poulestanden Gestel JO13-1 ( Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Gestel JO13-166004218
    2SV Valkenswaard JO13-1JM6402212
    3DVS JO13-16321911
    4NWC JO13-16222-28
    5SV Someren JO13-16222-108
    6Deurne JO13-16105-163
    7SV De Braak JO13-1JM6006-250

    Poulestanden Gestel JO13-1 ( Hoofdklasse (2e fase) 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Gestel JO13-176012218
    2VV Trinitas Oisterwijk JO13-176011318
    3ZIGO JO13-174121113
    4SBC JO13-1JM7412913
    5Wilhelmina Boys JO13-17304-119
    6Were Di JO13-17214-27
    7SV Unitas'59 JO13-1JM7115-74
    8Schijndel/DE WIT JO13-17007-350

    Poulestanden Gestel JO13-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker Onder 13 2e ronde Groep 1 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Gestel JO13-1110043
    2RPC JO13-11001-40

    Poulestanden Gestel JO13-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker Onder 13 3e ronde Groep 1 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1SC 't Zand JO13-1JM110043
    2TVC Breda JO13-2110033
    3OJC ROSMALEN JO13-1110033
    4Bekkerveld JO13-1110023
    5Kloetinge JO13-1110003
    6Oranje Wit JO13-1100100
    7Sportclub Jekerdal JO13-1JM1001-20
    8SV TOP JO13-11001-30
    9Gestel JO13-11001-30
    10SV Capelle JO13-1JM1001-40
  • Team indeling

    Baatsen, Keano

    Teamspeler

    Balkenende, Niels

    Teamspeler

    Druyan, Gavriel

    Teamspeler

    Ieronymakis, Daymian

    Teamspeler

    Luijk, Daniel

    Teamspeler

    Verspaandonk, Thijs

    Teamspeler

    Wildenberg, Colin van den

    Teamspeler

    Zirarusha Shyaka, Divine

    Teamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.