• JO11-3 Veld Zaterdag man

  • Teamindeling

    Rachid Salin Mohamed
    Yunes Embre Kaya
    Tymon Sztarbato
    Yusuf Chan Kaya
    Lotfi El Quariachi
    Demiano Isiktas
    Abdi Mohamed Sabri
    Mohamed Arrum

    Trainer
    Luca Volleman
    Tommy Geerings

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Ma 18:15 1
    Wo 18:15 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 10:15HSE JO11-2 - Gestel JO11-3Sportpark de Hondsheuvels
    3 mrt. 10:30Gestel JO11-3 - Rood Wit'67/Plus JO11-2GSportpark Dommeldal
    10 mrt. 10:00DBS JO11-11 - Gestel JO11-3Sportpark Meerhoven
    17 mrt. 10:30Gestel JO11-3 - Braakhuizen JO11-5Sportpark Dommeldal
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden JO11-3 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Eindhoven AV JO11-811100195118430
    2De Valk JO11-311100191118030
    3Gestel JO11-31090175106527
    4Unitas'59 JO11-61060455272818
    5Geldrop JO11-7116055152-118
    6Woenselse Boys JO11-6105053236-415
    7SV Valkenswaard JO11-694054644212
    8EFC JO11-6103253654-1811
    9UNA JO11-7G112182259-377
    10Spoordonkse Boys JO11-27205635-296
    11Reusel Sport/CoTrans JO11-5101181888-704
    12SBC JO11-11G10001011111-1000

    Poulestanden JO11-3 (B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuw Woensel JO11-233002616109
    2Gestel JO11-332012511146
    3Woenselse Boys JO11-730121426-121
    4DBS JO11-1330121022-121

    Poulestanden JO11-3 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Braakhuizen JO11-500000000
    2DBS JO11-1100000000
    3FC Cranendonck JO11-200000000
    4FC Eindhoven AV JO11-600000000
    5Geldrop JO11-300000000
    6Gestel JO11-300000000
    7HSE JO11-200000000
    8RKSV Heeze JO11-400000000
    9Rood Wit'67/Plus JO11-2G00000000
    10RPC JO11-500000000
    11SJO Juventud JO11-100000000
    12SV Budel JO11-500000000
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.